Produkty pro bonhamova aukce bruselu (5)

Jemná Mořská Sůl Dávkovač. 275g – LA BALEINE

Jemná Mořská Sůl. 275g – LA BALEINE
EURO 38,00 AL PZ TAITTINGER BRUT RESERVE CHAMPAGNE CL 75 ASTUCCIATO

Taittinger se nachází na ruinách slavného opatství, které benediktinští mniši postavili na počest svatého mučedníka Saint-Nicaise ve 13. století. Opatství bylo dlouho považováno za jeden z nejkrásnějších gotických kostelů ve Francii, vlastněný "Comtes de Champagne". Dnes zůstaly pouze sklepy, které tvoří síť galerií, krypt a gotických kleneb postavených v srdci bývalých sádrových lomů z doby galsko-římské. Tyto lomy sloužily v minulosti jako útočiště pro první křesťany a mnohem později hostily šampaňské vyráběné mnichy a dnes jsou hrdě zapsány na seznamu světového dědictví UNESCO. BALENÍ PO 6 LAHVIČKÁCH 1 ks = euro 38,00 1 PALETA 48 BALENÍ = 288 LAHVÍ MINIMÁLNÍ OBJEDNÁVKA 8 PALET
Dárkový Poukaz € 500 - Dárkový Poukaz

Dárkový poukaz v hodnotě 500 €, který lze použít v našem obchodě v Pombii. Kód produktu:1003
Silniční přeprava zboží

Silniční přeprava zboží

AM Affrètements: Váš partner pro přepravu zboží AM Affrètements je společnost specializující se na řízení přepravy zboží, která nabízí řešení přizpůsobená všem potřebám, ať už se jedná o regionální, národní nebo mezinárodní trasy. Spolupracujeme sítě spolehlivých dopravců, kteří byli vybráni pro svou spolehlivost a závazek k kvalitě služeb. Díky nástrojům, jako je geolokace, dostupné u některých našich partnerů, zajišťujeme přesné sledování zboží v reálném čase, což zaručuje transparentnost a klid na duši pro naše zákazníky. Naše služby zahrnují: - Silniční doprava: Kompletní (FTL) nebo částečné (LTL) nakládky, s regionálním, národním a mezinárodním pokrytím. - Námořní a letecká doprava: Import/export zboží, správa celních formalit a logistika na klíč pro vaše globální zásilky. - Optimalizace tras: Snížení prázdných tras díky identifikaci dopravců, kteří se již nacházejí ve vaší oblasti, což omezuje náklady a dopad na životní prostředí. Kromě toho se zavazujeme k ekologickému přístupu, zejména maximalizací digitalizace našich procesů za účelem snížení používání papíru. Využitím služeb AM Affrètements získáte reaktivní službu, kompletní logistické řízení a řešení na míru. Postaráme se o vaše přepravy, abyste se mohli plně soustředit na svou činnost. Vaše spokojenost je naší prioritou.
Restaurace ve zlatých a stříbrných lázních - Zlaté a stříbrné lázně

Jsme firma specializující se na restaurování zlata a stříbra, restaurování pozlacených šperků a také metalizujeme nemetalické kusy. Kromě toho jsme náboženský a bratrský obchod.